Web Tasarım

DVZ Grup web sayfanızın tasarımını her zaman gelişen teknolojiye göre kodlama ve tasarım tekniklerini kullanarak yapmaktadır.
Standart paket dışındaki tüm paketlerde tasarımlar müşteriye özel olarak yapılmaktadır. Kullandığınız web sitesinin tasarımı başka bir sitede kullanılmaz. Ayrıca yapılan tüm tasarım çalışmalarından sonra web siteniz google, yahoo, yandex, bing gibi arama motorlarına kayıt edilir. Bu kayıt web sitenizin hızlı bir şekilde index almasını sağlar ve daha hızlı arama motorlarında yer alırsınız.

İçerik Yönetim Sistemi

Herhangi bir yerden web sitenizi yöneterek müşterilerinize hızlı bir şekilde yeni ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Kimseye bağlı kalmadan istediğiniz gibi yönetebileceğiniz, kurumsal kimliğinizi yansıtacak web sitenizle rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Kurumsal içerik yönetim sistemi ile firmanızı tanıtan sayfalar oluşturabilir, haber ve blog yazıları yayınlayabilir, resim galerileri oluşturabilir, iletişim ve başvuru formları ile müşterilerinize sürekli firmanıza erişim imkanı sağlayabilirsiniz.

 

Hızlı, kolay ve sadece İnternet tarayıcınızı kullanarak yapabileceğiniz içerik güncellemeleri ile web maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Kurumsal/bireysel haberlerinizi ya da kampanyalarınızı web sayfanızdan duyurmanız sizi takip eden müşterilerinize ulaşmanın en kolay ve ucuz yoludur.

Çekici Tasarım

Siz ve müşterileriniz son derece şık, temiz ve sade tasarımlarımızı beğeneceksniz

Kullanıcı Dostu Arayüz

Tasarım çok sezgisel ve kullanımı kolay, kısayollar ve özellikler bakımından zengindir.

Bol Özellik

Kullandığım bileşenler hoş ve keyifli bir kullanıcı deneyimi için tasarlanmıştır.

Son Teknoloji

En son web teknolojisini kullanan web siteleri ile en üst düzey işlevselliği daha önce hiç olmadığı kadar etkin olmasını sağlıyoruz.

Dijital Stratejimiz

Müşteri etkileşimini arttırmak ve çevrimiçi ortamdan memnun kalmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış tamamen entegre bir dijital hizmet sunuyoruz.

SEO ve Sosyal Medya

SEO ve Sosyal Medya, web sitenize yepyeni bir trafik ve yeni bir gelir kaynağı getirerek sitenizi bir sonraki seviyeye taşıyabilir.

Ayrıntılı Raporlama

Raporlar karmaşayı ortadan kaldırır, böylece pazarlama çalışmalarınızın yönünü etkileyen bilinçli seçimler yapabilmeniz için size en önemli bilgileri sağlar.

Yönetim Paneli

Tüm değişikliklerinizi yönetici panelinden yapabilirsiniz