Web Tasarım

DVZ Grup web sayfanızın tasarımını her zaman gelişen teknolojiye göre kodlama ve tasarım tekniklerini kullanarak yapmaktadır.
Standart paket dışındaki tüm paketlerde tasarımlar müşteriye özel olarak yapılmaktadır. Kullandığınız web sitesinin tasarımı başka bir sitede kullanılmaz. Ayrıca yapılan tüm tasarım çalışmalarından sonra web siteniz google, yahoo, yandex, bing gibi arama motorlarına kayıt edilir. Bu kayıt web sitenizin hızlı bir şekilde index almasını sağlar ve daha hızlı arama motorlarında yer alırsınız.

Web Daha Ucuza Web Sitesi Yapanlar var?

İnternet üzerinde çeşitli firmalar tarafından dağıtılmakta olan ücretsiz şablonların üzerinde bazı düzenlemeler yaparak 1 saat içerisinde size teslim edilen tasarımlar, tamamen kopya ve arama motorları tarafından hoş karşılanmayan web siteleridir.

Bir çok web tasarımcı kimliği ile web sitesi hazırlayan insanlar, bu yöntemleri kullanarak tasarım adı altında, düzenleyici olarak iş yapmaktadırlar.

 

DVZ Grup ilk olarak müşterisinden yapılması gereken bilgileri detaylı bir şekilde alarak, ekip birliğiyle bunu kağıda döker. Kağıt üzerinde tasarımın iskeletini oluşturur ve iş dağılımı ile bilgisayar ortamında hazırlamaya başlar. Biz ekip olarak sizin web sitenizi tüm arama motorlarına ve tarayıcılara uygun olarak başından sonuna kadar özgün bir şekilde kodlar, tasarlar ve işleriz.

Çekici Tasarım

Siz ve müşterileriniz son derece şık, temiz ve sade tasarımlarımızı beğeneceksniz

Kullanıcı Dostu Arayüz

Tasarım çok sezgisel ve kullanımı kolay, kısayollar ve özellikler bakımından zengindir.

Bol Özellik

Kullandığım bileşenler hoş ve keyifli bir kullanıcı deneyimi için tasarlanmıştır.

Son Teknoloji

En son web teknolojisini kullanan web siteleri ile en üst düzey işlevselliği daha önce hiç olmadığı kadar etkin olmasını sağlıyoruz.

Dijital Stratejimiz

Müşteri etkileşimini arttırmak ve çevrimiçi ortamdan memnun kalmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış tamamen entegre bir dijital hizmet sunuyoruz.

SEO ve Sosyal Medya

SEO ve Sosyal Medya, web sitenize yepyeni bir trafik ve yeni bir gelir kaynağı getirerek sitenizi bir sonraki seviyeye taşıyabilir.

Ayrıntılı Raporlama

Raporlar karmaşayı ortadan kaldırır, böylece pazarlama çalışmalarınızın yönünü etkileyen bilinçli seçimler yapabilmeniz için size en önemli bilgileri sağlar.