Opencart 2.x Üye Hızlı Kayır Olma Modifikasyonu

Opencart 2.x Üye Hızlı Kayır Olma Modifikasyonu

Opencart 2.x verisyonlar için üyelerin sıkılmadan hızlı kayıt olabilmeleri için gerekli olan modifikasyonu paylaşacağız.

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün Opencart 2.x versiyonları için geçerli sürümlerde kayıt esnasında bazı alanları silerek daha hızlı kayıt imkanı sağlayacağız.

Quick Registration Ocmod Modifikasyon Makalesi Nedir ?

Ooencan 1.5.x sürümden devşirmiş olduğum bu modifikasyon İle opencart 2.x sürümlerdeki uzun uzadıya olan kayıt sayfasındaki alanlarin bir kısmını kaldırarak ziyaretçilerinizin sıkılmadan daha hızlı kayıt olma imkanı sağlanılmaktadır. Bu Kurulum yah vqmoa yanda manueiaır. Arkadaşlar kusura bakmayıp tpl kısmını uayarlayamadım ama manuei olarak halllettim.

Quick Registration Ocmod Modifikasyon Makalesi Kurulumu ?

Sitemizden indirmiş olduğunuz arşiv dosyasındaki ocmod.zp dosyasını masa üstüne çıkartıp, sitemizin admin bölümüne giriş yapalım, daha sonra eklentiler bölümünden eklenti kurulumuna giriş yapalım. Daha sonra gözat butonuna tıklayıp masa üstündeki ocmod.zip dosyamızı seçip eklentinin kurulmasını bekleyelim. Kurulum bittikten sonra modifikasyonun aktif olması için yine admin* »eklentiler-»modifikasyonlar kısmından yüklenen modifikasyonun solundaki checkbox kutusunu seçelim daha sonra üst kısmındaki yenile butonuna tıklayıp eklentiyi aktif ettikten sonra artık sitemizde üyelerimiz hızlı bir şekilde kayıt olabilecekler.

Opencart 2.x Hızlı Kayıt Olma Modifikasyonu

Alıntı : E-Ticaret Dersleri

About the Author

Comments are closed.